Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
800 €
1 564.66 лв.

(10.96 €, 21.44 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:51 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 534 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
8-ми от 8

Описание на имота:

Velaro Finest Properties

Представяме Ви модерно обзаведен тристаен апартамент, част от сграда в кв.Дружба1. Сградата предлага, добре поддържани общи части, контрол на достъп, отлично местоположение с бърз достъп до градски транспорт, държавни и частни детски градини и училища.

Имотът е ситуиран на 8ти жилищен етаж и разполага с 73кв.м чиста площ. Помещенията са светли, просторни и елегантно завършени с внимание към всеки малък детайл.

Разпределението на имота е:
- просторно входно антре
- просторна всекидневна
- оборудван кухненски бокс
- просторна спалня
- баня с тоалетна
- отделна тоалетна

Имотът се намира в сграда, която е разположена в близост основни пътни артерии. В близост се намират денонощни аптеки, хранителни магазини и ресторанти.

Условията за наемане
- Дългосрочно наемане - минимум 1 година
- Договор за наем
- Приемно - предавателен протокол с подпис от двете страни

За допълнителна информация, моля свържете се с нас на посочения телефонен номер:
Телефон за връзка: 0877100846
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
Саниран
За контакт:
0877100846
Агенция:
ВЕЛАРО ПРОПЪРТИС
0877100846
ВЕЛАРО ПРОПЪРТИС logo
В imot.bg от 2025 г.
velaroproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Околовръстен път 23
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
Обява: 2c177738429232505

800 €
1 564.66 лв.
История на цената
(10.96 €, 21.44 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност